žijeme nejen i sportem

Workout for water

Žijeme si fajn a uvědomujeme si, že ne všichni na světě mají stejné štěstí. Proto jsme se hrdě připojili k celosvětové charitativní akci Les Mills & UNICEF: Workout for Water. 

Květnová proměna

V květnu se mohli naši klienti “hecnout” a dostat se do formy. Aby dosáhli svých cílů, byl jim k dispozici celý tým instruktorů se svými skupinovými lekcemi. Výsledky se zákonitě musely dostavit …

CYCLING MARATHON PART II

Tentokráte jsme se v rámci 3 hodinového marathonu vydali směrem na východ do Číny, Thajska, Austrálie, Nového Zélandu a na Slovensko…

LES MILLS CHOREO II

Užili jsme si společně představení nových choreo LM lekcí s dobrou náladou a úsměvem na tváři. Děkujeme všem účastníkům, byli jste skvělí!

CYCLING AROUND THE WORLD

Tři hodiny intenzivního tréninku, zábavy, skvělé hudby pod vedením TOP cycling lektorů s nahlédnutím do zemí od nás na severozápad…

5000 km pro Terezku II

Podzimní pokračování charitativního projektu Myslbek & Xplore Fitness znamená 31 000 Kč, které poputují nadaci Vodící psi srdcem na výcvik Marvina.

Valentýn

Ať jsi sám anebo v páru, přijď k nám a vypusť páru! Přišli jste a užili jste si u nás příjemného Valentýna plného fitness romantiky…

Devilish Day

Devilish Day v trochu strašidelné atmosféře plné růžků, svatozáře i ocasů byl krásný. Všichni přečkali řádění čertů v pořádku – jeden fajn klient za druhým 🙂

Halloween´s marathon

TOP instruktoři, 135 minut pořádné jízdy, pohodová a trochu strašidelná atmosféra – jedinečná akce pro všechny milovníky cyclingu!

Naše 1. narozeniny

Neuvěřitelné jak ten čas letí! Jsme zde, Na Příkopě 17, pro naše klienty již 365 dní. Jsme rádi, že jste i Vy rádi – u nás a s našim týmem Xplore Fitness. DĚKUJEME!

LES MILLS DAY CHOREO

Den nabitý Less Mills programy. Uvedení nových choreografií je vždy pro “lesmilsáky” takový malý svátek a tak i u nás bylo veselo. Doufáme, že jste si to užili!

BOMBA soutěž

Unikátní soutěž o 3 denní letecký zájezd do Budapešti pro 2 osoby na závody Formule 1 v rámci Velké ceny Maďarska včetně ubytování.

5000 km pro Terezku

Xplore Fitness Na Příkopě a správa Budovy Myslbek se spojily ve společném dobročinném projektu „5000 KILOMETRŮ PRO TEREZKU”

Trochu JINÝ den

Bylo nám ctí prožít společný podvečer s Gabrielou a Petrem Koukalovými. Podvečer plný sportu, autogramiáda a unikátní talkshow v divadle Kolowrat.

Jarní tuning

Vytuňte se s námi do plavek! Správná individuální výzva pro každého, kdo má svůj, nejen plavkový, cíl. Nic není překážkou a nic není nemožné.

Přiveď parťáka

Ve spolupráci s klenotnictvím Dušák jsme soutěžili o exkluzivní hodinky OMEGA. Čím více parťáků, tím větší šance na výhru…