žijeme nejen sportem

Halloween´s marathon

TOP instruktoři, 135 minut pořádné jízdy, pohodová a trochu strašidelná atmosféra – jedinečná akce pro všechny milovníky cyclingu!

Naše 1. narozeniny

Neuvěřitelné jak ten čas letí! Jsme zde, Na Příkopě 17, pro naše klienty již 365 dní. Jsme rádi, že jste i Vy rádi – u nás a s našim týmem Xplore Fitness. DĚKUJEME!

LES MILLS DAY CHOREO

Den nabitý Less Mills programy. Uvedení nových choreografií je vždy pro “lesmilsáky” takový malý svátek a tak i u nás bylo veselo. Doufáme, že jste si to užili!

BOMBA soutěž

Unikátní soutěž o 3 denní letecký zájezd do Budapešti pro 2 osoby na závody Formule 1 v rámci Velké ceny Maďarska včetně ubytování.

5000 km pro Terezku

Xplore Fitness Na Příkopě a správa Budovy Myslbek se spojily ve společném dobročinném projektu „5000 KILOMETRŮ PRO TEREZKU”

Trochu JINÝ den

Bylo nám ctí prožít společný podvečer s Gabrielou a Petrem Koukalovými. Podvečer plný sportu, autogramiáda a unikátní talkshow v divadle Kolowrat.

Jarní tuning

Vytuňte se s námi do plavek! Správná individuální výzva pro každého, kdo má svůj, nejen plavkový, cíl. Nic není překážkou a nic není nemožné.

Přiveď parťáka

Ve spolupráci s klenotnictvím Dušák jsme soutěžili o exkluzivní hodinky OMEGA. Čím více parťáků, tím větší šance na výhru…