SALSATION®

Lekce, při které se kombinuje tanec s funkčním tréninkem s využitím muzikálnosti a lyrického výrazu. SALSATION® umožňuje pracovat na zlepšení vlastního rozsahu pohybových schopností, rozvíjení smyslu pro rytmus, posilování těla za užití latino hudby a zajímavých choreografií.

Název pochází ze dvou slov “salsa” – z mexické omáčky jako směs různých stylů, rytmů a kultur – a “sensation”, který se týká vědomí pohybu a ovládání vlastního těla a vlastního pocitu.

A proč je SALSATION® odlišný od dalších programů Dance&Fitness? Tento program používá lyrický výraz a muzikálnost. Každá skladba obsahuje zajímavý příběh vyprávěný tancem. Použití rozdílných beatů a změna melodie vyvolává v účastnících kurzů větší citlivost na hudbu.

SALSATION® je inovativní, nové, čerstvé a neokoukané. Umožňuje vstup na vyšší úroveň tance, zlepšuje mobilitu (každá třída začíná izolací těla, kdy se účastníci učí, jak zpracovávat jednotlivé pohyby), postavu a způsob pohybu. Pro lidi, kteří byli dříve přidruženi k jiným programům Dance&Fitness, to bude vyšší level, do kterého se však velmi rychle a snadno zapracují. Pro lidi, kteří ještě nic nezkusíli, bude to dobrý začátek, aby se seznámit se svym tělem, a naučit se pohybovat.

Ale co je nejdůležitější, SALSATION® je skvělá zábava!

Pro představu přikládáme video této taneční lekce: