FUNKČNÍ SÁLY

2. PP našich industriálních prostor patří skupinovým tréninkům. Atypické prostory s moderním vybavením = místo, kde se klienti budou cítit příjemně.

ZÓNA BOJOVÝCH SPORTŮ

Unikátní otevřený prostor určený pro milovníky bojových sportů. U nás budete navíc pod dohledem opravdových mistrů bojovníků – Vlado Idranyi (mistr světa K1 a Thai boxu). Tréninky jsou zaměřené na vytrvalost, rychlost, sílu a kondici s využitím správné techniky a zacvičit si mohou úplní začátečníci i zdatní bojovníci formou skupinových lekcí i individuálních tréninků.

STUDIO Č.2 PRO FUNKČNÍ TRÉNINK

Plně vybavený sál s kapacitou 15 cvičenců, který je určen pro Kruhový trénink, lekce TRX, Tabatu, Body shape, TRX for yoga. Celkově tedy pro trénink kondice a síly. Zacvičit si můžete na Bosu, s Kettlebelly, s nářadím určeným pro Pump (závaží na tyči), s Medicinbally, Expandery i malými činkami.

STUDIO Č.1 PRO BODY & MIND A LES MILLS LEKCE®

Nádherný prostorný a prosvětlený sál s kapacitou pro 20 cvičenců, kde probíhají lekce Pilates, Fitness yoga, Zdravotní cvičení a jiné kompenzační nebo klidné lekce. Z těch rychlejších; zaměřených na spalování tuků, rýsování a posilování kardiovaskulárního systému; si zde můžete vybrat například Total Body Workout nebo Cardio trénink. Tento sál je primárně nyní využíván na Les Mills program, který najdete jako novinku v našem rozvrhu.

STUDIO Č. 3 PRO CYCLING A FLOWIN®

Věděli jste, že Indoor cycling, po svém chvilkovém úpadku, začal být opět jednou z nejvyhledávanějších lekcí? Není divu… Dokáže skvěle simulovat cyklistické tréninky uvnitř, navíc je to prokazatelně jedno ze cvičení, při které nejvíc hubnete a navíc se pobavíte. Šlapete pod vedením instruktora v rytmu krásné hudby… Máme pro vás místnost s 18. moderními koly značky Star Trac. Druhou novinkou, která ve studiu č. 3 hraje prim je FLOWIN. Cvičení, kde cviky mají charakter koncentrovaných skluzových pohybů, vykonávají se pomocí tření podložek o tréninkovou plochu. Hlavním úkolem tohoto cvičení je rozvoj kondičních schopností a vyrovnávání dysbalancí.

Skupinové lekce probíhají u nás pod vedením těch nejlepších certifikovaných instruktorů, pro které je práce koníčkem. Pro naše klienty jsou lektoři nejen motivátory, ale především se stávají parťáky na cestě ke splnění svých individuálním cílů. Jsme jeden tým, jedna parta.

Veškeré rozvrhy skupinových lekcí naleznete ZDE.