Měřením na diagnostickém přístroji InBody, na základě patentované technologie a přesného měření, se dozvíte nejen něco o složení vašeho těla, množství útrobního tuku, minerálních látek, retenci vody v těle, hodnotě bazální metabolismus, ale i mnoho dalších informací, které ovlivňují zdraví a odolnost organismu.

Z diagnostiky se dozvíte, jaký máte poměr svalové a tukové hmoty a jaké je jejich rozložení na těle, množství vody v těle, … Díky těmto výsledkům, současně s konzultací s trenérem, může být stanoveno a doporučeno, jakou aktivitu a jak často byste měli dělat, aby snaha byla efektivní a dosáhli jste svých cílů.

V současné době poskytujeme pouze diagnostiku základní, která vám poskytne rychlé zjištění váhy, poměru tuků a svalů. Toto základní měření u nás může klient absolvovat bez objednání, zabere několik minut, klienta obslouží recepce a služba je k dispozici po celou otvírací dobu našeho fitness.  


Komplexní diagnostiku, která nabízí kvalifikovaný rozbor výsledků s trenérem a vyhodnocení více sledovaných údajů o těle plánujeme poskytovat v horizontu měsíce. V rámci této celkové diagnostiky zjistíte údaje ohledně rozmístění svalové a tukové tkáně, množství útrobního tuku, který je pro tělo nebezpečný, množství extracelulární a intracelulární tekutiny, což může ukazovat na otoky v dolních končetinách a také množství minerálů v kostech.