Just keep cycling | Xplorefitness Praha 1

Do jara ve skvělé cyklistické formě? PROČ NE!

2 měsíce intenzivní přípravy pro získání skvělé kondice jsou určené všem milovníkům cyklistiky. Lekce vedené našimi TOP instruktory, v rámci skupinových lekcí indoor cycling a schwinn cycling, vás zábavnou formou a za doprovodu skvělé hudby připraví na jarní sezónu v sedle.

PROČ DO TOHO S NÁMI JÍT? 

Pobavíte se, získáte skvělou kondici a máte šanci vyhrát 3 skvělé ceny! Startujeme 1.února a končíme 31. března.

PRAVIDLA

Na recepci si vyzvedněte hrací kartu závodníka. Každý týden je vypsáno 6 cycling lekcí a za každou absolvovanou hodinu získáte razítko = 30 ujetých kilometrů. Čím více absolvovaných lekcí, tím více kilometrů do celkového součtu! Vyhrává ten, který po dobu trvání akce najede nejvíce kilometrů. V případě shodného počtu najetých kilometrů bude rozhodovat osobní aktivita závodníka na sociálních sítích (Facebook a Instagram) s tématem JUST KEEP CYCLING v Xplore Fitness a s tímto označením: #xplorefitnessnaprikope @xplorefitnessnaprikope #cyklopriprava2019

Všichni účastníci získají na začátku a na konci akce měření na InBody zdarma, aby viděli “černé na bílém”, že aktivní a pravidelný pohyb vede nejen k dobré kondici, ale také k formování těla.

Akce se mohou účastnit členové Xplore Fitness se všemi formami členství (jednorázové vstupy, 20 vstupů, měsíční, týdenní, kvartální a roční členství)

Category