Potřebujete nabudit a připravit svaly na nadcházející sportovní zátěž nebo naopak urychlit svalovou regeneraci po sportovním výkonu? U naší fyzioterapeutky si můžete vybrat ze 2 dvou typů masáže.

  • Pohotovostní masáž je dynamická s postupně rostoucí hloubkou a razancí. Jejím cílem je připravit svalstvo sportovce na okamžitě následující sportovní výkon.
  • Masáž regenerační je naopak klidná, slouží zejména k uvolnění a prokrvení svalstva, urychluje odplavování laktátu a zahájí tak proces regenerace.

Objednat se můžete na základě kontaktů uvedených ZDE či navštivte naše fitness a domluvíte se s naší fyzioterapeutkou osobně.

Pokud vás bolí záda a momentálně nemáte chuť se aktivně podílet na terapii cvičením, chcete masáží pouze dopomoci procesu rehabilitace nebo pouze zrelaxovat po dlouhém pracovním dni, jste vítáni. Masáž bude prováděna vysokoškolsky vzdělanou fyzioterapeutkou, vždy s ohledem na váš aktuální stav či případné zdravotní problémy.

Tato krátká, avšak efektivní masáž vám pomůže nejen od zatuhlých svalů, ale i únavy a stresu. Celodenní shon, sedavý způsob zaměstnání, ale i psychické vypětí má velký vliv na svalový tonus zejména v oblasti šíje. Přijďte proto zrelaxovat a zbavit se pociťované ztuhlosti. Zamezíte tak možnému vzniku chronických obtíží v oblasti krční páteře či sekundárně vzniklým bolestem hlavy.