Pravidla a používání rezervačního systému

Milí klienti, v uvedeném popisu naleznete informace a návod k efektivnímu využívání našeho rezervačního systému. V případě nejasností či dotazů se obracejte na recepci našeho fitness či klubového manažera telefonicky nebo e-mailem pomocí kontaktních údajů.

 

Podmínky pro využívání rezervačního formuláře

 1. musíte znát svoje přihlašovací údaje do rezervačního systému; tyto informace si vyžádáte přímo na recepci fitness nebo e-mailem na info@xplorefitness.cz.
 2. musíte mít uveden v našem evidenčním systému funkční e-mailový kontakt (ev.systém spolupracuje s rezervačním systémem v oblasti rezervací)
 3. musíte mít na svém osobním účtu evidenčního systému Xplore Fitness složen hotovostní kredit minimálně ve výši rezervačního poplatku dané lekce

Kredit v hodnotě rezervačního poplatku umožňuje rezervaci 1 a více lekcí do té doby, než výše kreditu klesne pod hodnotu 1. následné rezervované lekce v pořadí rezervací. Při poklesu kreditu pod hladinu rezervačního poplatku lekce jsou budoucí rezervované lekce zrušeny (tzn. je nutné mít na svém účtu stále kredit ve výši rezervačního poplatku lekce). Kredit si lze doplnit na recepci fitness.

* online rozvrh Vám umožňuje rezervovat si lekce až 15 dní předem 

Práce s rezervačním systémem/přihlášení a osobní profil 

 • pro přihlášení klikněte na tlačítko „Přihlásit“ (vlevo nahoře)
 • vyplňte údaje, které jste obdrželi na recepci (je nezbytné při zadávání jména a hesla dodržet psaní velkých, malých písmena a české diakritiky)
 • jste přihlášeni = tlačítko „Přihlásit“ se změní na „Profil“ a vedle něj se vypíše jméno přihlášeného klienta
 • při pokliknutí na tlačítko „Profil“ se zobrazí aktuální zůstatek Vašeho účtu, kontaktní e-mailová adresa evidovaná v našem systému, formulář pro změnu přístupových údajů rezervačního systému a výpis vašich rezervací (máte-li již nějaké lekce rezervované)

Rezervace lekcí 

 • musíte být přihlášen, musíte mít nabitý kredit v hodnotě rezervačního poplatku lekce
 • v rezervačním systému pokliknete na políčko lekce, kterou si chcete rezervovat a následně se řídíte pokyny zobrazeného detailu lekce (název lekce, lektor, výše rezervačního poplatku)
 • lekci si rezervujte pomocí tlačítka „Rezervovat“
 • e-mailem obdržíte informaci o Vaší rezervaci, taktéž ve svém „Profilu“ rezervačního formuláře budete mít veškeré rezervace zobrazeny
 • barva políčka u lekce, kterou máte rezervovanou se zabarví jinak než ostatní lekce (do modra) pro rychlou grafickou orientaci a taktéž naleznete na kartě svého profilu výpis svých rezervací
 • ke zrušení rezervace slouží tlačítko „Zrušit“ v profilu dané lekce (pokliknutí na rezervovanou lekci)
 • pro zadání nové/další rezervace klikněte na libovolný den a libovolnou lekci a pokračujete stejným způsobem
 • v případě, že lekce, kterou jste si chtěli rezervovat, je již obsazena (podbarvena do černa), máte možnost být v seznamu náhradníků a to pomocí tlačítka „rezervovat jako náhradník“; v případě, že se uvolní místo, budete obeslán e-mailem s informací o uvolněném místě na lekci a můžete uskutečnit řádnou rezervaci
 • Na emailovou adresu klienta v momentě rezervace odchází oznamovací email z rezervačního systému, který potvrzuje uskutečněnou rezervaci. Tento e-mail slouží zároveň jako doklad při případných nesrovnalostech v provedených rezervacích. Jestli tento e-mail s potvrzenou rezervací neobdržíte, kontaktujte prosím recepci a ověřte si, že je Vaše rezervace zaevidována.

Storno podmínky rezervace 

Rezervaci je možné zrušit (bez poplatku) 24 hodin před zahájením lekce. V opačném případě je stržen STORNO poplatek z Vašeho kreditu dle následujících podmínek:

 • 12-24 hodin před začátkem lekce 50% z ceny rezervačního poplatku
 •  6-12 hodin před začátkem lekce 75% z ceny rezervačního poplatku
 •  0- 6 hodin před začátkem lekce 100% z ceny rezervačního poplatku

Vaše rezervace je „aktivní“ vždy do 10-ti minut před zahájením rezervované lekce! Pokud nezrušíte rezervaci nebo se nedostavíte na lekci 10 minut před jejím zahájením, bude rezervace zrušena jako neomluvená a z kreditu bude odečtena plná cena dané lekce dle aktuálního ceníku (tzn. neodečítá se vstup z permanentky či členství, ale z kreditu, a to ve výši rezervačního poplatku lekce.

 * Pokud jste již na cestě a víte, že na lekci přijdete později, zavolejte tuto skutečnost na recepci centra a Vaše rezervace Vám bude podržena do vašeho příchodu!

Poznámky 

 • zůstatek vloženého finančního kreditu je na základě písemné žádosti kdykoli vratný
 • pro plnou funkčnost našeho rezervačního systému je nutné, aby ve vašem počítači byla povolena služba pro příjem souborů cookies z cizího webu ; některé prohlížeče nemají tuto vlastnost povolenu; návod pro každý prohlížeč lze najít na internetu