Pravidla a používání rezervačního systému

Milí klienti, v uvedeném popisu naleznete informace a návod k efektivnímu využívání našeho rezervačního systému. V případě nejasností či dotazů se obracejte na recepci našeho fitness či klubového manažera Gabrielu Ponert e-mailem gabriela.ponert@xplorefitness.cz či na recepci pomocí kontaktních údajů.

 

Podmínky pro využívání rezervačního formuláře

 1. musíte znát svoje přihlašovací údaje do rezervačního systému; tyto informace si vyžádáte přímo na recepci fitness nebo e-mailem na info@xplorefitness.cz.
 2. musíte mít uveden v našem evidenčním systému funkční e-mailový kontakt (ev.systém spolupracuje s rezervačním systémem v oblasti rezervací)
 3. musíte mít na svém osobním účtu evidenčního systému Xplore Fitness složen hotovostní kredit minimálně ve výši jednorázového vstupu do našeho fitness (290,- Kč)

Kredit v hodnotě jednorázového vstupu umožňuje rezervaci 1 a více lekcí. Rezervované lekce jsou “jištěné” tímto kreditem do té doby, dokud je jeho výše min. 290,- Kč. V případě, že kredit klesne pod tuto částku, veškeré budoucí rezervace jsou automaticky zrušeny.  do té doby, než výše kreditu klesne pod hodnotu 1. následné rezervované lekce v pořadí rezervací. Při poklesu kreditu pod hladinu rezervačního poplatku ve výši 290,- Kč jsou budoucí rezervované lekce zrušeny (tzn. je nutné mít na svém účtu stále kredit ve výši rezervačního poplatku lekce). Kredit si lze doplnit na recepci fitness.

* online rozvrh Vám umožňuje rezervovat si lekce až 15 dní předem 

Práce s rezervačním systémem/přihlášení a osobní profil 

 • pro přihlášení klikněte na tlačítko „Přihlásit“ (vlevo nahoře)
 • vyplňte údaje, které jste obdrželi na recepci (je nezbytné při zadávání jména a hesla dodržet psaní velkých, malých písmena a české diakritiky)
 • jste přihlášeni = tlačítko „Přihlásit“ se změní na „Profil“ a vedle něj se vypíše jméno přihlášeného klienta
 • při pokliknutí na tlačítko „Profil“ se zobrazí aktuální zůstatek Vašeho účtu, kontaktní e-mailová adresa evidovaná v našem systému, formulář pro změnu přístupových údajů rezervačního systému a výpis vašich rezervací (máte-li již nějaké lekce rezervované)

Rezervace lekcí 

 • musíte být přihlášen, musíte mít nabitý kredit v hodnotě rezervačního poplatku lekce
 • v rezervačním systému pokliknete na políčko lekce, kterou si chcete rezervovat a následně se řídíte pokyny zobrazeného detailu lekce (název lekce, lektor, výše rezervačního poplatku)
 • lekci si rezervujte pomocí tlačítka „Rezervovat“
 • e-mailem obdržíte informaci o Vaší rezervaci, taktéž ve svém „Profilu“ rezervačního formuláře budete mít veškeré rezervace zobrazeny
 • barva políčka u lekce, kterou máte rezervovanou se zabarví jinak než ostatní lekce (do modra) pro rychlou grafickou orientaci a taktéž naleznete na kartě svého profilu výpis svých rezervací
 • ke zrušení rezervace slouží tlačítko „Zrušit“ v profilu dané lekce (pokliknutí na rezervovanou lekci)
 • pro zadání nové/další rezervace klikněte na libovolný den a libovolnou lekci a pokračujete stejným způsobem
 • v případě, že lekce, kterou jste si chtěli rezervovat, je již obsazena (podbarvena do černa), máte možnost být v seznamu náhradníků a to pomocí tlačítka „rezervovat jako náhradník“; v případě, že se uvolní místo, budete obeslán e-mailem s informací o uvolněném místě na lekci a můžete uskutečnit řádnou rezervaci
 • Na emailovou adresu klienta v momentě rezervace odchází oznamovací email z rezervačního systému, který potvrzuje uskutečněnou rezervaci. Tento e-mail slouží zároveň jako doklad při případných nesrovnalostech v provedených rezervacích. Jestli tento e-mail s potvrzenou rezervací neobdržíte, kontaktujte prosím recepci a ověřte si, že je Vaše rezervace zaevidována.

Storno podmínky rezervace 

Rezervaci je možné zrušit (bez poplatku) 24 hodin před zahájením lekce. V opačném případě je stržen STORNO poplatek z Vašeho kreditu dle následujících podmínek:

 • 12-24 hodin před začátkem lekce 50% z ceny rezervačního poplatku
 •  6-12 hodin před začátkem lekce 75% z ceny rezervačního poplatku
 •  0- 6 hodin před začátkem lekce 100% z ceny rezervačního poplatku

Vaše rezervace je „aktivní“ vždy do 10-ti minut před zahájením rezervované lekce! Pokud nezrušíte rezervaci nebo se nedostavíte na lekci 10 minut před jejím zahájením, bude rezervace zrušena jako neomluvená a z kreditu bude odečtena plná cena dané lekce dle aktuálního ceníku (tzn. neodečítá se vstup z permanentky či členství, ale z kreditu, a to ve výši rezervačního poplatku lekce.

 * Pokud jste již na cestě a víte, že na lekci přijdete později, zavolejte tuto skutečnost na recepci centra a Vaše rezervace Vám bude podržena do vašeho příchodu!

Poznámky 

 • zůstatek vloženého finančního kreditu je na základě písemné žádosti kdykoli vratný
 • pro plnou funkčnost našeho rezervačního systému je nutné, aby ve vašem počítači byla povolena služba pro příjem souborů cookies z cizího webu ; některé prohlížeče nemají tuto vlastnost povolenu; návod pro každý prohlížeč lze najít na internetu