Firmy z Myslbeku zamakaly a vyběhaly v rámci podzimní charitativní akce pro nevidomou Terezku 31 000 Kč 

Celkem 3 100 kilometrů naběhali nebo našlapali zaměstnanci firem sídlících v budově Myslbek na trenažérech sousedního fitness centra Xplore Fitness. V rámci podzimního pokračování charitativního projektu Makáme pro Terezku to znamená 31 000 Kč, které poputují na účet nadace Vodící psi srdcem. Příspěvek je určený na výcvik zcela konkrétního pejska pro nevidomou Terezku.

Do úspěšné CSR aktivity, kdy na jaře nadace získala již 29 100 Kč, se zapojila většina nájemců z Myslbeku v ulici Na Příkopě. Nejvíce kilometrů naběhali zaměstnanci firem Plzeňský prazdroj/ASAHI, JLL a ČSOB Private Banking.

Příjemným bonusem byl pro zúčastněné sportovce fakt, že Xplore Fitness je ocenilo volnými vstupy. Odměna čekala rovněž na ty nejlepší z nich: na vítězství mezi jednotlivci s výhrou v podobě ročního členství zdarma bylo třeba uběhnout 650 km. Druhý oceněný získal 3měsíční členství zdarma a třetí měsíční členství zdarma.

Do podzimního běhání se zapojila většina nájemců Myslbeku. Je velmi potěšující, že i špičkový profesionálové věnují svůj osobní čas pro dobrou věc v lokalitě, kde pracují. Princip projektu byl prostý – za každý absolvovaný kilometr jsme vynásobili částkou 10 Kč,” říká Zdeněk Hausvater, ředitel společnosti AEW, která je asset manažerem Myslbeku.

Slavnostní předání finanční částky na konto nadace Vodící psi srdcem se uskutečnilo 16. ledna v prostorách Xplore Fitness. Zúčastnila se ho také Terezka a její vodicí pes, černý labrador Donald. Nejaktivnější účastníci celé akce si rovněž mohli vyzkoušet, jaké to je nechat se vést se zavázanými očima vodícím psem.

Xplore Fitness je hrdým partnerem této společné charitativní akce a rád by touto cestou  poděkoval nejen všem firmám a jejím běžcům, ale především velkému “srdci” vedení Myslbeku.