GRIT®

Vysoce intenzivní intervalový trénink (HIIT). Jsou to krátká kola vysoce intenzivního cvičení následovaná pauzami pro zotavení, kdy motivace vychází z překonávání fyzických a psychických limitů. Lekce je založena na intervalech s cílem odvádět maximální výkon v každém intervalu. Přichází ve 3 stylech – síla, kardio a atletický styl. Každý trénink doprovází nejmodernější hudba, která motivuje k překonávání fyzických limitů.

* LES MILLS GRIT® Strength
Velké činky, závaží a cviky s vlastní vahou vám pomohou zesílit, zpevnit a cítit se neuvěřitelně fit.

* LES MILLS GRIT® Cardio
Cviky s vlastní vahou se zaměřením na rychlost a intenzitu pro rychlé spalování tuku a zlepšení kardiovaskulární kondice.

* LES MILLS GRIT® Athletic
Pomocí lavičky v kombinaci s cviky s vlastní vahou a ostatními více rozměrovými sporty pro kondiční trénink zvyšujete svůj celkový sportovní výkon: sílu, rovnováhu, koordinaci, flexibilitu, rychlost a výbušnou sílu.Choreografie pro lekce Les Mills jsou předem připraveny, díky čemuž každý účastník, začátečník i pokročilý, snadno rozezná strukturu lekce. Choreografie a hudba se mění každé tři měsíce.


Jak často bych měl/a cvičit LES MILLS GRIT®?
Pokud jste LES MILLS GRIT® ještě necvičili, doporučujeme začít jednou lekcí týdně a postupně se dostat na frekvenci dvakrát týdně (maximum), abyste dosáhli viditelných výsledků. Mějte na paměti, že všeho moc škodí. HIIT je hardcore a vaše tělo potřebuje také regenerovat. Tréninky LES MILLS GRIT® fungují nejlépe jako doplněk základních fitness a jiných cviků mírné intenzity.

Kdo se může zúčastnit?
LES MILLS GRIT® je náročný trénink, kdy přizpůsobováním tempa a intenzity překonáváte své vlastní fyzické limity. Jste-li na lekci LES MILLS GRIT® poprvé, řekněte to instruktorovi, který vám pomůže a provede vás bezpečně celou lekcí.

Co si mám vzít s sebou?
• Pohodlné sportovní oblečení.
• Pevnou obuv.
• Ručník a láhev s vodou.

LES MILLS GRIT® – co mi to přinese?
• Zlepšuje kondici, sílu, rychlost a výdrž.
• Zrychluje metabolismus.
• Extrémní časová úspora.
• Vědecky navrženo tak, aby posunulo vaši kondici na další úroveň.

Struktura lekce LES MILLS GRIT®
Lekce LES MILLS GRIT® je vedena inspirujícím instruktorem, který předcvičuje před celou skupinou i mezi účastníky, a snaží se zvýšit motivaci, efektivitu a bezpečnost. Struktura lekce se pokaždé mění.

První skladba je krátká rozcvička celého těla, kdy dochází ke zvýšení tepové frekvence a přípravě těla na vysoce intenzivní intervalový trénink (HIIT). Poslední skladba je pomalejší, zaměřena na posilování jádra. Mezitím se kola HIIT mění, pokud jde o trvání a cviky, pro maximální výsledky.

Nebojte se přijmout výzvu, uvidíte, že jste silnější a vytrvalejší, než jste si mysleli 🙂

GRIT LM