OSOBNÍ TRÉNINK

Osobní tréninky jsou připravovány a řízeny dle nejnovějších tréninkových metod tak, aby umožnily bezpečně a efektivně dosáhnout vytyčených cílů. Naši trenéři vám pomohou vytvořit fungující tréninkový program ušitý na míru.

Proč využít služeb osobního trenéra? Trénováním s osobním trenérem získáváte autoritu a parťáka, který vás motivuje, podporuje a pomáhá dosáhnout vašich vysněných výsledků. Provede vás celou oblastí fitness a zdravého pohybu, dokáže najít cestu ke zhubnutí, vylepšit kondici, připraví pro výkon v jiných sportech, ať je to vytrvalostní běh anebo zlepšení akcelerace například v badmintonu. Pokud chcete nabrat svalovou hmotu nebo vyrýsovat tělo, jste po zranění či máte jiné zdravotní problémy, neváhejte a obraťte se vždy na profesionály.

Všichni naši trenéři sestaví tréninkový plán a na požádání i jídelníček. Uplatňují trendy ve svém oboru a neustále se vzdělávají v oblasti sportu i zdraví. Ve spolupráci s naší fyzioterapeutkou jsou schopni klientům udělat komplexní kineziologický rozbor a diagnostiku na přístroji IN BODY.

Přestaňte cvičit bez výsledků a začněte efektivně trénovat s našimi trenéry.

jejich profily najdete na nástěnce v našem fitness centru a také na webových stránkách ZDE

Naše posilovna je největší v Praze a chápeme, že se někteří obávají, jestli budou umět všechny naše novinky značky Star Trac obsluhovat. Pro každého z vás, kdo potřebuje na svém začátku podpořit, jsme připravili možnost Intro s osobním trenérem. Služba, která je určena všem, kteří potřebují pomoc nejen s obsluhou strojů, ale potřebují radu, jakým nejvhodnějším způsobem s cvičením začít.

Nebojte se, vyzkoušejte si naše prostory, naše trenéry. Svěřte se do rukou profesionálů.

Osobní trenér