POSILOVNA

Příjemné a unikátní prostředí posilovny Xplore Fitness už na první pohled slibuje kvalitní trénink. Ať už máte cíl pracovat na své fyzické kondici, snižování hmotnosti, nárůstu svalové hmoty anebo zkrátka cvičení patří k vašemu životnímu stylu, u nás najdete prostor k jeho dosažení.

Cvičit můžete na nejmodernějších strojích značky Star Trac, s vahou vlastního těla v moderní Cross Gym zóně – celých 1200m2 připravených nastartovat vaší cestu ke zdravému pohybu.

VYBAVENÍ

Posilovací stroje jsou výjimečně funkční, mají špičkový design, přirozenou biomechaniku pohybu a odpovídají nejmodernějším trendům fitness. Každý fitness stroj pro posilovnu nabízí vysokou funkční úroveň, tak jak uživatelé od produktů STAR TRAC očekávají. Kvalita sérií HumanSport, Inspiration, Impact, Instinct a Leverage je viditelná na detailech provedení, jako jsou např. polstrování s dvojitým stehem nebo kryté sloupce se závažím, pro vyšší bezpečnost. Revoluční systém volby zátěží Lock N Load® se jistě stane dalším standardem fitness průmyslu. Společně s řadou fitness laviček a stojanů obsahuje naše posilovna víc než 110 strojů a celková její plocha činí 1 200 m2.

VAŠE PRVNÍ NÁVŠTĚVA

Případné obavy z první návštěvy, kdy hraje roli nervozita z neznámého prostředí, jsou u nás zbytečné! Vyškolený personál recepce a osobních trenérů se o vás postará. Prostor pro cvičení je vzdušný a rozlehlý, pokud chcete čas věnovat sami sobě, poskytuje možnost maximálního soustředění. Pakliže se vám samotnému cvičit nechce, přesto neváhejte a přijďte – přátelské prostředí vás pohltí a možnost navázat kontakt s novými sparing partnery a kamarády je vysoce pravděpodobný 😊 . Cvičení v naší posilovně může být i zábava a chvilka, na kterou se budete těšit.

TESTOVALI PRO VÁS

Stroje pro nás vybírali specialisté a mezi prvními je vyzkoušeli tváře společnosti STAR TRAC – WAYNE GORDON a JENNY PACEY. Skvělé testovací video a naše stroje prošli profesionální testovací zkouškou!