skvělá choreografie, hudba i rychlá FIT kondice

nejoblíbenější skupinové lekce ve více než 85 zemích světa vedené profesionálními lektory, které vás  budou prostě bavit

CX WORX®

Jednoduché a efektivní cvičení navržené pro budování síly hlavních svalových skupin, včetně břišních, zádových a hýžďových svalů. Zvyšuje funkční sílu a celkovou kondici.

BODYPUMP®

Není rychlejšího docílení vyrýsování a posílení celého těla, než tréninkový program s nakládací činkou od Les Mills. Navíc za doprovodu úžasné silně motivující hudby. Pojďte s námi do toho!

BODYBALANCE®

Cvičení inspirované jógou, tai-chi a pilates, při kterém ucítíte opravdovou rovnováhu mezi myslí, tělem i duší. Přijďte vyzkoušet tyto dokonale propracované lekce, přijďte si k nám užít BODYBALANCE.

GRIT®

GRIT CARDIO je 30ti minutový vysoce intenzivní intervalový trénink typu HIIT, který zlepšuje kardiovaskulární systém, zvyšuje agilitu a maximálně spaluje kalorie. Cvičení s využitím tělesné váhy.

SH´ BAM®

Díky jednoduchým, ale opravdu žhavým tanečním pohybům je SH´BAM dokonalý způsob, jak se dostat do formy s hudbou světových hitparád, remixů starších skladeb i latinskoamerických rytmů.

BODYCOMBAT®

Cvičení plné energie a silového kardio tréninku. Dynamický program je inspirován bojovým uměním jako je karate, box, taekwondo a Muay Thai. Probudí ve vás vnitřního bojovníka.

VIRTUAL CYCLING/TRIP®

THE TRIP  je zcela virtuální, jedinečná směs cvičení, technologie a výzev, kde hudba a prostředí vytvářejí úplně novou dimenzi fitness tréninku. Přeneste se do světa, kde zapomenete na čas a prostor…