Nový ceník klubu XF | Xplorefitness Praha 1

Vážení příznivci Xplore Fitness,

na základě přání našich klientů jsme se stali Klubovým fitness, což přináší několik změn, které vás zajisté potěší. Klienti,  kteří to u nás mají rádi, mohou od 3. září, v rámci zakoupení nového kombinovaného členství, využívat naše moderní a špičkové vybavené prostory v maximálním FIT rozsahu. Součástí všech vstupů a členství je zahrnut vstup do posilovny i na skupinové lekce bez omezení. Nové kombinované vstupy či členství GYM + skupinové lekce umožňuje klientům široký výběr sportovních aktivit dle oblíbenosti a preferencí.

S výběrem nejvýhodnější varianty každého jednotlivce vám poradí naše recepce nebo klubový manažer Mgr. Alen Myšička, které můžete kontaktovat telefonicky či e-mailem.

Náš nový ceník platný od 3.9.2018 naleznete ZDE.

P.S. Ostatní služby, jako jsou fyzioterapie, masáže, solárium, InBody, atd., zůstávají i nadále zpoplatněné, nejsou součástí nového kombinovaného členství a jejich ceny jsou uvedené v aktuálním ceníku našich služeb.


Zakoupené aktivní permanentky a členství našich klientů zůstávají i nadále v platnosti, a to do jejich vyčerpání či časového ukončení /permanentky na skupinové lekce, bojové sporty, členství GYM/měsíc, rok (jednorázová platba i splátky). V případě, že bude chtít klient využít přechodu na nový typ členství, kontaktuje klubového manažera, který je k dispozici každý pracovní den v prostorách fitness a pomůže vybrat nejlepší a nejvýhodnější nabídku z ceníku tak, aby vyhovovala individuálním představám každého klienta.


Category